Oferta

Cenne uwagi
Cenne uwagi
Każdy dom wygląda piękniej, gdy otacza go profesjonalnie zaprojektowany i wykonany ogród.
Projekty ogrodów
Projekty ogrodów
Po kilku, kilkunastu dniach przedstawiamy autorski pomysł na ogród. Przygotowujemy projekt koncepcyjny i wstępny kosztorys wykonania ogrodu.
Salony ogrodowe
Salony ogrodowe
W baroku tym pojęciem określano najozdobniejsze wnętrze ogrodowe, które pełniło rolę letniego salonu. Przytulnie otoczone ścianami strzyżonych drzew, zapraszało do wypoczynku.
Porządkowanie terenu
Porządkowanie terenu
Resztki pobudowlane, bałagan po wielkiej wichurze, stare nasadzenia... Dla naszej firmy to żaden problem.
Kształtowanie terenu
Kształtowanie terenu
Roboty ziemne są niezbędne przy zakładaniu ogrodu. Bywa, że teren wokół domu wymaga nawiezienia wielu ton urodzajnej ziemi, aby ogród w ogóle mógł zaistnieć.
Drenaż terenu
Drenaż terenu
Ogromne kałuże po deszczu, które nie chcą wsiąkać w ziemię, wymoknięte rośliny, grząski teren zamiast trawnika, wymyte doły pod rynnami. To wszystko mogą być skutki braku odpowiedniego odwodnienia naszej działki.
Instalacje nawadniające
Instalacje nawadniające
Decydując się na instalacje automatycznego nawadniania zapomnisz o pracochłonnym obowiązku, jakim jest ręczne podlewanie ogrodu. Oszczędzisz też wodę.
Aranżacja oświetlenia
Aranżacja oświetlenia
Oświetlenie ogrodowe oprócz funkcji użytkowej pełni też rolę estetyczną. Dobrze zaaranżowane wydobywa najbardziej atrakcyjne miejsca ogrodu, podkreśla ozdobne walory roślin.
Tarasy
Tarasy
Nasza oferta obejmuje przede wszystkim budowę tarasów i schodów z drewna egzotycznego i desek kompozytowych oraz budowę tarasów ziemnych z płyt kamiennych i betonowych.
Nawierzchnie
Nawierzchnie
Nawierzchnie, to jeden z ważniejszych elementów w ogrodzie. Ich prawidłowe zaprojektowanie i wykonanie decyduje o funkcjonalności zielonego terenu wokół domu.
Konstrukcje drewniane
Konstrukcje drewniane
Zadaszenia, wiaty, altany, pergole, trejaże, domki, mosty, to specjalność SABA OGRODY.Nasze drewniane konstrukcje są unikatowe, gdyż wykonujemy je według własnych projektów.
Zbiorniki wodne
Zbiorniki wodne
Woda w ogrodzie nie musi ograniczać się tylko do systemów automatycznego nawadniania.Warto, aby pojawiła się w przydomowej przestrzeni w postaci szeroko pojętego elementu wodnego.
Trawniki
Trawniki
Jeśli chcą Państwo wokół domu założyć tylko trawnik również świadczymy taką usługę.Proponujemy trawniki z siewu i z rolki.Różnica między jednym a drugim zawarta jest jużw samej nazwie.
Nasadzenia roślinne
Nasadzenia roślinne
Bez roślin nie ma ogrodu.Nabiera on wyrazu, gdy obok nawierzchni, małej architektury i innych elementów pojawi się zieleń. Nawet w minimalistycznej wersji, gdzie nasadzenia ograniczają się do kilku gatunków.
Nadzór nad terenami zieleni
Nadzór nad terenami zieleni
Sylwia Bartosek-Środa
03-131 Warszawa
ul. Mehoffera 66C/12
Wyślij zapytanie
© Wszelkie prawa zastrzeżone