Instalacje nawadniające

 

Instalacje automatycznego nawadnianiaDecydując się na instalacje automatycznego nawadniania zapomnisz o pracochłonnym obowiązku, jakim jest ręczne podlewanie ogrodu. Oszczędzisz też wodę. A co najważniejsze możesz wyjechać na długi urlop, będąc pewnym, że trawnika nie wypali słońce, a rośliny nie uschną.

Firma SABA OGRODY profesjonalnie zaprojektuje i zainstaluje nawodnienie w twoim ogrodzie. Montujemy osprzęt tylko sprawdzonych firm najwyższej klasy, takich jak: TORO i Hunter.
Instalacje automatycznego nawadniania, to dosyć skomplikowane systemy, w skład których wchodzi wiele elementów, m. in.: sterownik (programator), elektrozawory, czujnik opadów, zraszacze wynurzalne, linie kroplujące. Ale od użytkownika ogrodu, jak sama ich nazwa wskazuje, nie wymagają wielkiego zaangażowania. Cena takiego systemu uzależniona jest w dużej mierze od powierzchni i kształtu terenu oraz od wydajności źródła wody. Przybliżony koszt założenia nawodnienia, na Państwa życzenie, możemy już ustalić podczas pierwszej wizyty.

 

Sylwia Bartosek-Środa
03-131 Warszawa
ul. Mehoffera 66C/12
Wyślij zapytanie
© Wszelkie prawa zastrzeżone