This is an example of a HTML caption with a link.

KALENDARZ PRAC OGRODNICZYCH

07
Listopad,
2019

Listopad to doskonały czas na tarasy, pergole
i
nawierzchnie w ogrodzie.
Nasza firma ma jeszcze wolne terminy w tym roku.
Nie czekaj do wiosny.
Zapraszamy

Błyskawicznie przyswajalny cukier, witaminy z grupy B, witamina C, sole mineralne, potas, magnez, fosfor, wapń, żelazo, miedź... To wszystko ma w sobie sok z brzozy. Jest świetny na odporność. A co najważniejsze masz go pewnie pod ręką. Jak nie u siebie w ogrodzie, to u sąsiada. Teraz jest najlepszy moment na zbiory. Dasz sobie radę. Przeczytaj nasz poradnik.

02
Kwiecień,
2016

 

 

Nie możesz się doczekać balkonu w kwiatach, a boisz się, że przymrozki je zniszczą? Nie czekaj. Są rośliny, które wytrzymają wiosenne spadki temperatur. Śmiało możesz je już sadzić. Kosztują niewiele. A kolorowy widok za oknem poprawi ci humor.

 

Oto siedem kroków do pięknego balkonu.

Marzec i początek kwietnia, to najwyższy czas na pierwsze większe porządki w ogrodzie i nie tylko. Wygrabianie filcu z trawy, cięcie krzewów, sianie, przesadzanie... Zobacz, jak pielęgnować rośliny o tej porze roku.

Wszystko znajdziesz w naszym poradniku - KLIKAJ TUTAJ!

 

16
Styczeń,
2016

 

Biała, śnieżna kołderka, to prawdziwe wybawienie dla roślin. Pod nią żadna z nich nie zmarznie. Ale śnieg bywa też dla roślin niebezpieczny, gdy gromadzi się w koronach drzew. Co robić, by nie ich nie połamał? Sprawdź (tekst i zdjęcia).

Saba Ogrody - Zakładanie Ogrodów Warszawa Białołęka tel 602-221-611.